Zastosowanie:

Drzwi i szuflad muszą być usunięte, a następnie szlifuje się starannie, po czym ponownie wybarwiano przy użyciu nowego koloru. Gabinet odnawiania może potrwać trochę czasu, bo trzeba uwzględnić czas schnięcia pomiędzy barwienia, uszczelniania, ponowne barwienie i ponownego zamykania. Inną metodą jest refacing szafy. Jeśli zdecydujesz szafy Refacing, będziesz w stanie całkowicie zmienić wygląd swoich szafek - nie jesteś ograniczony do korzystania z istniejących drzwi i szuflad, ponieważ zostaną one zastąpione nowymi. .


Ce:

  1.   .
  2.   .

Opis produktu:

  •   KPodstawa szafki pozostanie taki sam i będzie po prostu powrócił z cienkiej blachy z drewna lub drewnopodobnej laminatu, że albo laski z materiału podobnego do lub naklejki jest prasować na. Niezależnie od wybranej metody, to jest dobry pomysł, aby wybrać nową szuflady wyciąga i klamki drzwi, a także zawiasy drzwiowe. Jeśli umieścisz ten sam stary, zużyty sprzęt na swoich ulepszonych szafek, estetyczny wygląd nie będzie tak wypolerowane. DIY domów JobsHandy mieć ochotę spróbować samych projektów..
  •  Aby zorganizowane i zaoszczędzić miejsce jest głównym wykonane z blachy o grubości 0,8 [mm], o maksymalnym obciążeniu 50 [kg].

Wyposażenie podstawowe:

  •   Zamek kluczowy oraz zamek mechaniczny szyfrowy kl. B wg EN 1300.
  •  Aby zorganizowane i zaoszczędzić miejsce jest głównym.
  •   Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku. Szafy i wszystkich.
     

Wyposażenie dodatkowe:

Standardowe kolory:

  •   JZielony

Dane techniczne:


Eksploatacja:

Konserwacja:

Jeśli uważasz się za dobre w narzędzia, wykonać badania przed próbują rozwiązać duży projekt takiego. Na przykład, jeszcze przed uruchomieniem, trochę czasu, aby upewnić się, że kuchnia może obsłużyć tego typu projektu. Jeśli szafki są zbyt zużyte, że nie będzie w stanie zrobić to samodzielnie properly.Also pod uwagę ilość czasu zajmie aby ukończyć ten projekt. Jeśli jesteś w stanie pracować tylko wieczorami iw weekendy, to rzeczywiście może potrwać kilka tygodni lub miesięcy. Czy można żyć bez pracy w kuchni tak długo? Wynajęcie ProfessionalInstead, rozważyć wynajęcie profesjonalnego do tej pracy. Te profesjonalne instalatorów pracować na nawierzchni raz w tygodniu i są ekspertami w uzyskaniu kuchnie wrócić do formy szybko i fachowo. Profesjonalny będą mogli spojrzeć na swoje szafki i powiedzieć, czy odnawiania lub refacing jest lepszym rozwiązaniem, a niektóre nawet nie większość pracy w swoim sklepie, minimalizując zakłócenia w swoim życiu. Jeśli pracujesz poza domem, będą w stanie pracować, gdy jesteś w biurze, co oznacza, może po prostu być w stanie wrócić do domu jednego dnia do pełni redone kuchni. Szafka nawierzchni może całkowicie zmienić wygląd swojej kuchni, na ułamek kosztów instalacji nowych szafek. Zrobić trochę badań, aby sprawdzić, czy jest to właściwy wybór dla Twojego domu.