Bezpieczeństwo, jakość, zaufanie. Na rynku od 1991 roku!

Fachowa wiedza i umiejętności źródłem sukcesu
Firma dkplock jest czołowym w Europie producentem plandek. Gaśnica nie jest drogie zakupu i jest wiele miejsc, gdzie można znaleźć informacje, jak wybrać odpowiedni typ. Aby uzyskać więcej informacji spojrzeć na www.firealarmreviews.comThe Inną ważną rzeczą jest, oczywiście, alarm przeciwpożarowy, sprzymierzył się z czujnika dymu. Może to być niezbędne w ostrzegania Ciebie i Twojej rodziny, jak tylko wybucha pożar, a jest to szczególnie ważne w nocy. . Allied do dobrego alarmu pożarowego jest zestaw świateł awaryjnych, które powinny być aktywowane, gdy wybuchnie pożar i który pozwoli Ci zobaczyć, nawet w dymie wypełnione environment.Finally, że należy zwrócić się do zakupu przyzwoity drabiny bezpieczeństwa pożarowego , która pozwoli Ci wyjść z budynku, nawet jeśli normalne wyjście jest zablokowany przez ogień. Z tych trzech podstawach bezpieczeństwa pożarowego zainstalowanych w domu trzeba mieć dobrą szansę czynienia z prawidłowo wybuchu pożaru jakiegokolwiek.
Polityka jakości
.
Jaka jest Twoja misja na Ziemi i co to jest nie? Dziesięć Nieporozumienia
dkplock to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Marka  dkplock wyraża najważniejsze wartości firmy: JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, ZAUFANIE. Zachowanie najwyższej jakości produktów i usług oraz stałe budowanie zaufania i trwałych relacji z Klientami i Kontrahentami to podstawowe kryteria, na których opiera się działanie firmy dkplock.
Mission Possible: znać i używać wyciągu Mission Firma od samego początku!
Mission Possible: znać i używać wyciągu Mission Firma od samego początku! jest najnowocześniejszą fabryką w swojej branży w Polsce. Najwyższą jakość, precyzję i trwałość wyrobów gwarantują wysokiej jakości park maszynowy oraz zaawansowana technologia produkcji. Obecnie w swojej fabryce firma dkplock zatrudnia ponad 120 osób, co plasuje ją w czołówce pracodawców regionu. Firma angażuje się nie tylko w dynamicznie rozwijające się przedsięwzięcia biznesowe, ale bierze także czynny udział w akcjach, które mają wpływ na rozwój społeczny i kulturalny regionu.

dkplock nieustannie poszukuje sposobów ulepszenia swoich produktów. Pragnąc tworzyć  i oferować najnowocześniejsze rozwiązania firma dkplock stworzyła własny Dział Badań i Rozwoju, złożony z najlepszych specjalistów w branży: konstruktorów, elektroników i chemików.
Praca nad jakością produktu
Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości, podstawowych towarów i usług w najniższej cenie, a także pomóc ourmembers zaoszczędzić pieniądze, obniżyć koszty utrzymania i podniesienia theirquality życia" oświadczenie zostało wydrukowane na dużych plakatach i oprawione displayedclearly przez urzędy. Sprzedawców telefonów understoodthe misję firmy od pierwszego dnia. Sprzedaż representativesexplained misję, czyli "przyczyna", aby połączyć siły w celu tosave, do ewentualnej misji nowa members.The był podstawą wszystkich wysiłków marketingowych. Thecompany mottem "Połączenie sił obniżyć ceny" została włączona underthe logo w każdym czasie. Z nowych państw zestaw powitalny do kart telefonicznych do broszur, a nawet do osobistych listów od thepresident, misja została podkreślił. Sprzedaży listów zostały oftensigned, "Wielka oszczędzamy" i "Idziemy naprzód w partnerstwie!" W biuletynu członkom artykuły podkreślił, jak manytimes od momentu powstania firma naciska na i gottenrate kropli. Przekonujące zdania podkreślające missionwere firmy pracował w kopii. Popularny był "Jesteśmy ofconsumers grupy jak ty, organizowane domagać świetne ceny na theservices wszyscy potrzebujemy." Brand new członków, podekscytowany misji firmy, wereinterviewed, jak i długich członków terminowych, którzy mieli earnedsubstantial rabaty dla odnosząc innych do spółki.
Certyfikaty i Atesty
y:

 • SBSC – Svensk Brand & Säkerhets Certifiering AB (Szwecja) – wyroby objęte klauzulą wyłączności.
 • SKAFOR – Dansk Forening for Skadeforsikring (Dania) – wyroby objęte klauzulą wyłączności.
 • SP – Sveriges Provnings – och Forskningsinstitut (Szwecja) – wyroby objęte klauzulą wyłączności.
 • Mabisz Vagyonvedelmi Es Karmegelozesi Bizott (Węgry).
 • ICECON – Institutul de Cercetari pentru Echipamente si Tehnologii in Constructii (Rumunia).
 • VdS Schadenverhütung (Niemcy).
 • Ukraińskie Centrum Naukowo-Badawcze ds. Standaryzacji, Certyfikacji i Jakości (Ukraina).
 • TÜV – TÜV NORD Polska – certyfikat systemu jakości.
 • IMP – Instytut Mechaniki Precyzyjnej (Polska).
 • Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej będący wyróżnikiem firmy w Systemie Kodyfikacyjnym - NCS.
 • ABW – Departament Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Polska).

Nagrody potwierdzeniem sukcesu. Wyjątkową pozycję produktów dkplock potwierdzają liczne nagrody:

 • + WBX (2001).
 • Zmpakt wrzutowy KP100+WBN/N-VI (2003).
 • Złoty Z (2006).
 • Złoty(2008).
 • Złoty Mejf XS (2008).
 • S (2006, 2008).
 • Medal Fzne (2008).
 • Gau (2009).
 • Złoty (2010).
 • Złoty M (2010).
 • ma (2011).

Tradycja i innowacyjność. dkplock istnieje już od 1991 roku i stale rozwija się:

 • PNasze produkty to biznes samopomocy i motivation.Geographic DomainWe biznes oparty jest Internet. Możesz otrzymać nasze produkty, pobierając je z naszej strony internetowej site.TechnologyWe użyciu najbardziej aktualnych technologii. To jest tylko kwestia kilku kliknięć z myszką i można znaleźć, zapłacić za nasze produkty i pobrać w mgnieniu flat.Concern Dla SurvivalWe są kierowane na określony rynek ludzi. .
 • WproW tym momencie nasze wysiłki marketingowe zaczynają się bardzo dobrze. Jesteśmy również dodanie innych działań marketingowych, aby utrzymać nas świadomi zmian w naszym marketingu environment.Company PhilosophyWe ciężko pracują, tak że nie trzeba to.Self (Biznes) ConceptWe Kochamy to co robimy, dlatego pracujemy na upewniając się, odwiedź nas ponownie i ponownie. Publiczny ImageWe wierzą i traktować ludzi tak, chcemy być traktowani..
 • Jesteśmy dumni z codziennych e-maile, które otrzymujemy od naszych klientów i klientów o wszystkich wspaniałych informacji i usług oferujemy them.Putting Misja TogetherLets połączyć wszystkie składniki posłannictwa, że ​​rozmawialiśmy o powyżej. .